با ما در ارتباط باشید ۲۲۰۹۲۶۱۴-۰۲۱

می خواهم کسب و کارم توسعه بدهم

به یک همراه نیاز دارم

ممکن است شما یک کسب و کار فعال و موفق داشته باشید اما اهداف و استانداردهایی که شما در ذهن خود دارید بسیار بلندتر از اهداف فعلی کسب و کار شما باشد و دوست داشته باشید که کسب و کار خود را توسعه بدهید و برای رسیدن به این مهم احساس نیاز به وجود یک تیم همراه دارید تا شما را در مسیر رسیدن به اهدافتان به درستی همراه کند؛ بنیاد سوی تعالی شما را در مسیر توسعه کسب و کارتان همراهی می‌کند.
برخی از سوالاتی که ممکن است در هنگام شروع فرآیند توسعه دادن به کسب و کارتان برای شما پیش بیاید را به همراه پاسخ‌هایشان در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

چطور کسب و کارم را توسعه بدهم ؟

از آنجایی که واژه‌ی توسعه بسیار کلی و نامفهوم است بهتر است که با ذکر یک مثال درخواست خود را شفاف‌تر بیان کنیم به عنوان مثال فروش امثال نسبت به سال گذشته، سهم بازار امسال نسبت به سال گذشته

از کجا و چطور باید شروع کنم ؟

ابتدایی‌ترین مسیر برای صاحب ایده (استارتاپ) آموزش‌های رایگان و در دسترس در فضای سوشال مدیا می‌باشد و در صورت نیاز حتما از مشاوران کسب و کار سوی تعالی طی 2یا 3جلسه مشاوره رایگان بگیرید.

چقدر سرمایه برای توسعه کسب و کار نیاز داریم ؟

توسعه کسب و کار همانند پیاده سازی ایده‌ای نو نیازمند داشتن

  1. چشم انداز
  2. برنامه ریزی
  3. سازمان دهی
  4. تخصیص منابع بودجه بندی
  5. تیم سازی و اجرا
    برای این 5 مورد طراحی بیزینس مدل در دستور کار قرار می گیرد و در بیزینس مدل میزان سرمایه گذاری مشخص می شود.
تحقیقات بازار برای توسعه کسب و کارم به چه صورت انجام می شود؟

در چند حوزه زیر به صورت میدانی و در بستر اینترنت تحقیقات بازار رقم می‌خورد، بررسی بازار، بررسی مشتریان، بررسی محصول، بررسی قیمت و آینده پژوهی

برای توسعه کسب و کارم چه کارهایی نیاز هست انجام دهم؟

هرآنچه که تا به امروز انجام داده اید را لیست کنید، آنچه که منجر به نتیجه شده و آنچه که منجر به نتیجه نشده را مجزا کنید، دسته اول را در اولویت و دسته دوم را اصلاح یا حذف کنید و برای برنامه های جدید به سراغ مشاور کسب و کار بروید.

چه زیر ساخت هایی نیاز داره ؟

آگاه بودن به استراکچر یا سازه اصلی مرتبط با صنف و نیازهای مشتریان شما

پله اول کجاست و چیست و چطور می توانم برنامه داشته باشم؟

پله اول را شما سپری کرده‌اید و فقط وظیفه‌ی ثبت تجربه کسب و کارتان در گذشته را دارید. امروز را نقطه صفر کسب و کارتان بدانید و با بهره‌گیری از تجربیات گذشته برای دست آوردهای آینده تان برنامه ریزی کنید.

چطور فرآنچایز کنم ؟

لازم است که قبل از اقدام به فرانچایز کیفیت کسب و کارتان را زیر نظر یک متخصص کسب و کار بررسی و مستندات آن را ثبت کنید؛ حال بسیار شفاف تر می‌توانید تصمیم‌تان برای فرانچایز را اجرایی کنید.

بنیاد توسعه کسب و کار سوی تعالی

رسالت ما، تاثیرگذاری و همراهی در خلق و توسعه کسب و کار در جهت اجرا در حوزه مهندسی فرآیندهای فردی و سازمانی و ارائه راهکارهای عملی و کاربردی در زمینه ی ارزیابی، تحلیل، نظارت و کنترل کسب و کار است.

محصولات سوی تعالی
شبکه های اجتماعی

۰۲۱-۲۲۰۹۲۶۱۴ ۰۲۱-۲۲۳۵۶۷۹۲
۰۹۱۲-۷۵۶۱۸۹۱

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد بنیاد سوی تعالی محفوظ می‌باشد.

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page