با ما در ارتباط باشید ۲۲۰۹۲۶۱۴-۰۲۱

خدمات قرارداد ها و امور حقوقی

مشاوره حقوقی و قراردادها

در طول ۲۱ سال فعالیت خود در حوزه های مختلف کسب و کار ، 5 سال فعالیت در زمینه توسعه کسب و کار و تجربه 48 ماهه سوی تعالی به وقت شنیدن تجربیات و عوامل شکست و یا دستاوردهای کسب و کارها یک موضوع مشترک در همه تجربیات واضح بوده است و تکرار شونده ؛
۷۴ درصد از تجربه های شکست بیزینس ها بصورت مستقیم یا غیرمستقیم مربوط به عدم بکارگیری بموقع مشاوره حقوقی و مکتوب نبودن هر آنچه در کسب و کار رخ میدهد، میباشد.
تنظیم قرارداد شفاف، قطعی و اصولی با در نظر گرفتن تعهدات،حقوق،تکالیف،احکام و قوانین مربوطه طرفین و مطابق با قانون از ضررها و پشیمانی روزهای آینده جلوگیری می کند.حضور یک مشاور حقوقی در کنار کسب و کار از الزامات انکار نشدنی است.
در هر سطح و جایگاهی از صنف خود و بازار قرار دارید بهره مندی از این مهم را به مجموعه خود هدیه دهید.

لازم است با برخی خدمات در این بخش آشنا شویم
 • خدمت اول

  تنظیم و ارائه کلیه قراردادها ( پرسنل و شرکا)

 • خدمت دوم

  ثبت و تغییرات شخصیت حقوقی و برند

 • خدمت سوم

  ثبت و تغییرات شخصیت حقوقی و برند

 • خدمت چهارم

  آموزش و تشریح قوانین و الزامات کار

 • خدمت پنجم

  بررسی و مشاوره تنظیم قرارداد با شرکای تجاری و موسسات مالی 

  تنظیم قرارداد شفاف، قطعی و اصولی با در نظر گرفتن تعهدات،حقوق و تکالیف،احکام و قوانین مربوطه با در نظر گرفتن حقوق طرفین و مطابق با قانون از ضررها و پشیمانی روزهای آینده جلوگیری می کند. حضور یک مشاور حقوقی در کنار کسب و کار از الزامات غیرقابل حذف است. در هر سطح و جایگاهی از صنف خود و بازار قرار دارید بهره مندی از این مهم را به مجموعه خود هدیه دهید.

  برند شما قسمتی از هویت اصلی کار شماست و پیشگیری بهتر از ورود به دعاوی قانونی است،تنظیم قرارداد با شرایط و بندهای درست و اصولی در واقع وکیل شماست و شما را از مشکلات احتمالی قانونی و محاکم و دعاوی محافظت می‌نماید. سوی تعالی خدماتی چون ثبت و تغییرات شخصیت حقوقی و برند،تنظیم و ارائه کلیه قراردادها،تشریح قوانین و الزامات مورد نیاز،بررسی و آموزش تدوین قرارداد را ارائه می‌نماید.

  بنیاد توسعه کسب و کار سوی تعالی

  رسالت ما، تاثیرگذاری و همراهی در خلق و توسعه کسب و کار در جهت اجرا در حوزه مهندسی فرآیندهای فردی و سازمانی و ارائه راهکارهای عملی و کاربردی در زمینه ی ارزیابی، تحلیل، نظارت و کنترل کسب و کار است.

  محصولات سوی تعالی
  شبکه های اجتماعی

  ۰۲۱-۲۲۰۹۲۶۱۴ ۰۲۱-۲۲۳۵۶۷۹۲
  ۰۹۱۲-۷۵۶۱۸۹۱

  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد بنیاد سوی تعالی محفوظ می‌باشد.

  درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

  . آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
  Close and go back to page