با ما در ارتباط باشید ۲۲۰۹۲۶۱۴-۰۲۱

خدمات مالی و مالیاتی

مشاوره مالی و مالیاتی

ما بر این باوریم مهم ترین مزایای استفاده از مشاوره در حوزه مالی و مالیاتی ، افزایش آگاهی صاحبان کسب و کار و اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به آخرین قوانین مالیاتی و بخشنامه های سازمان مالیات و طریقه پیش بردن روند پرداخت مالیات و امور مالی مرتبط با کسب و کارشان می‌باشد.
با آگاهی از این موضوع میتوان فعالیت های مالیاتی و مالی قانونی را به شیوه ای ادامه داد که نه تنها متضرر نشد بلکه از مزایای این داشته نیز بهره مند گردید .
غالبا درصد زیادی از جرایم مالیاتی پیش آمده و مالیات های مضاعف به علت ناآگاهی از قوانین مربوط به مالیات می باشد که میتوان از وقوع آن جلوگیری کرد.

برنامه اجرایی و پیشنهاداتی در قالب پروپوزال برای بهبود این سیستم توسط کارشناسان سوی تعالی بیان می گردد.
بررسی فرآیند اجرایی مالی و حسابداری کسب و کار شما و ارائه گزارش از موارد قابل اصلاح، راهکار ها و پیشنهاد های اجرایی که متناسب با صنف شما باشد را ارائه نمودیم که دستاورد چشمگیری را منجر شده است .

میدانیم که پرداخت مالیات یک امر قانونی است و همچنین برای اینکه کسب و کار شما مشمول جریمه های مالیاتی نگردد، در جلسات مشاوره مالی و مالیاتی مشاوران سوی تعالی کلیه نکات مرتبط با پرداخت مالیات که لازم است شما از آن آگاه باشید و آنها را رعایت کنید ، بصورت مکتوب و مستند شرح خواهند داد.
داده های لازم در ارتباط با معافیت های مالیاتی، و خدماتی که برای برخی صنوف یا کسب و کارها موجود است ارائه میگردد.

در صورت توافق صورت های مالی و گزارشهای لازم جهت ارائه به سازمان های دولتی مثل بانک ها و دیگر مراکز تنظیم و در صورت نیاز وضعیت موجود بررسی و ویرایش می گردد.
اخذ کد اقتصادی، تنظیم اظهارنامه های مالیاتی و ارزش افزوده، نگارش و تحریر دفاتر قانونی مرتبط با کسب و کار شما منطبق با آئین نامه های موجود و همچنین پلمپ دفاتر قانونی قبل از شروع سال مالی از دیگر خدمات سوی تعالی می باشد.

ما در سوی تعالی همراه شما هستیم که سیستم مدیریت مالی فعلی کسب و کارتان به صورت دقیق مورد آنالیز و بررسی قرار گیرد و تلاش ما بر این است تا نقاط قابل بهبود و قوت دقیقا شناسایی و ارزیابی گردد و گزارش وضعیت موجود به شما ارائه گردد.

بنیاد توسعه کسب و کار سوی تعالی

رسالت ما، تاثیرگذاری و همراهی در خلق و توسعه کسب و کار در جهت اجرا در حوزه مهندسی فرآیندهای فردی و سازمانی و ارائه راهکارهای عملی و کاربردی در زمینه ی ارزیابی، تحلیل، نظارت و کنترل کسب و کار است.

محصولات سوی تعالی
شبکه های اجتماعی

۰۲۱-۲۲۰۹۲۶۱۴ ۰۲۱-۲۲۳۵۶۷۹۲
۰۹۱۲-۷۵۶۱۸۹۱

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد بنیاد سوی تعالی محفوظ می‌باشد.

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page