با ما در ارتباط باشید ۲۲۰۹۲۶۱۴-۰۲۱

خدمات سوی تعالی

کسب و کار زمانی ارزشمندتر خواهد شد که شما بتوانید بدون صرف انرژی زیاد، هوشمندانه آن را مدیریت کنیم.
این مهم وقتی اتفاق می‌افتد که اقدامی برای سیستم سازی کسب و کار خود کنیم و تمام فرآیندهای اجرایی را در مدل کسب و کار خود شفاف کنیم و برای اجرای آن برنامه مشخص داشته باشیم.
سوی تعالی به صورت بنیادین فعالیت‌های شما را در مسیر اهداف و ماموریت های سازمانی هدایت می کند.
ما در سوابق فعالیت هایمان متناسب با شرایط اقتصادی روز، راهکارهای عملیاتی و خدمات جامعی بر پایه دانش روز را در اختیار مدیران عزیزی که افتخار همراهی با آنها را داشتیم، قرار دادیم.
ما در کنارشان بودیم و با هم به سوی تعالی رفتیم.

نقش تسهیلگری مشاور کسب و کار

مشاور کسب و کار با ایفای نقش تسهیلگری به مشتریان کمک می‌کند تا مسائل و فرصتهای خود را شناسایی و تحلیل نمایند و راهکار مناسب جهت حل مسائل و بهره‌مندی موثر از فرصت ها را ارئه می‌دهد. ما در تیم سوی تعالی هدفمان این است که در کنار شما باشیم تا بتوانید کسب و کارتان را تا مرحله بلوغ و استقلال پیش ببرید.معمولا دوره‌های آموزشی در مرحله به کارگیری دانسته‌ها ما را رها می‌کنند. ولی ما در به کارگیری دانسته‌های کسب وکاری کنارتان هستیم تا بتوانید هوشمندانه‌تر پیش بروید. هدف نهایی ما این است که به ما وابسته نمانید، هر چقدر خودتان و کسب و کارتان به تعالی نزدیک تر بشوید ما به رسالت مان نزدیک تر شده ایم، نقطه قوت ما کارکردن به شکل تیمی است و بر این باوریم که تیمی کار کردن باعث می شود با در کنار هم قرار دادن تخصص ها و مهارت های مختلف بهتر بتوانیم در خدمت رسانی به شما عمل کنیم.
اگر شما صاحب کسب و کار هستید بنابراین توانمندید و خلاق ...ماموریت ما همیاری مدیران خلاق و توانمند سرزمینان، برای ساختن چشم انداز مطلوب در زندگی و کارشان است.

بنیاد توسعه کسب و کار سوی تعالی

رسالت ما، تاثیرگذاری و همراهی در خلق و توسعه کسب و کار در جهت اجرا در حوزه مهندسی فرآیندهای فردی و سازمانی و ارائه راهکارهای عملی و کاربردی در زمینه ی ارزیابی، تحلیل، نظارت و کنترل کسب و کار است.

محصولات سوی تعالی
شبکه های اجتماعی

۰۲۱-۲۲۰۹۲۶۱۴ ۰۲۱-۲۲۳۵۶۷۹۲
۰۹۱۲-۷۵۶۱۸۹۱

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد بنیاد سوی تعالی محفوظ می‌باشد.

درود بر شما، برای شروع گفت‌وگو با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.

. آماده‌ی پاسخگویی به شما هستیم...
Close and go back to page